Batteri til iPhone 14 Pro, 3.85V, 3510 mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 3510 mAh |
| Merke | Batteri til iPhone 14 Pro |
| Produkttype | Batteri til iphone |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | iPhone 14 Pro Batteri |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til iPhone 14 Pro, 3.85V, 3510 mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.85V |
| Kapasitet | 3510 mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til iPhone 14 Pro |
| Produkttype | Batteri til iphone |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | iPhone 14 Pro Batteri |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)

